इमान्दार खवरकाे शाखा कार्यालय डाेल्पामा खुल्दैः प्रथम वार्षिकाेत्सव समाराेहका तस्वीरहरू

काठमाडाैँ,इमान्दार खवर आज २०७८-४-६ गतेबाट दाेस्राे वर्षमा प्रवेश गरेकाे अवसरमा काठमाडाैँमा भब्य कार्यक्रम गरेर प्रथम वार्षिकाेत्सव मनाइएको छ । समाराेहमा प्रमुख अतिथि पूर्व शान्ति मन्त्री तथा प्रतिनिधि सभा सदस्य सत्या पहाडी,विशिष्ठ अतिथि नेपाली सेनाका प्रमुख सेनानी विश्ववन्धु पहाडी,अतिथिमा माअाेवादी केन्द्रका युवा नेता रामदिप आचार्य र नेपाल पत्रकार महासंघका पूर्व सचिव तथा वाग्मती टेलिभिजनका प्रधान सम्पादक प्रभात चलाउने लगाएतकाे उपस्थिति रहेकाे थियाे । समाराेहमा अतिथिहरूले शुभकाना दिदैँ इमान्दार खवरकाे प्रगतिकाे कामना समेत गर्नुभएकाे थियाे ।

आर. के ब्राेकाष्टिङ्ग मिडिया प्रा.लि द्वारा सञ्चालित इमान्दार खवर डटकम सञ्चालक तथा सम्पादक रूपक कुलालले इमान्दार खवर आवाज विहीन हरूकाे आवाज भएकाे बताउँदै समाजमा हुने विकृति,विसंगति,कुसंस्कार र भ्रष्टाचार विरूद्द खराे रूपमा कलम चलाउदैँ दुर्गमका जनताकाे आवाज राष्ट्रियस्तरमा उठाउन सफल मिडीया भएकाे बताउनु भयाे । स्थापनाकाे १ वर्षमै बजारमा उत्कृष्ट छाप छाेड्न सफल इमान्दार खवरकाे डिजीटल माध्यम IMANDAR KHABAR रहेकाे र “इमान्दारीता हाम्राे प्रतिवद्दता” भन्ने मुला नाराका साथ आगामि दिनमा थप परिस्कृत भएर अगाढि बढ्ने सञ्चालक कुलालकाे भनाइ छ ।

यस अवसरमा सञ्चालक रूपक कुलाले समस्त दर्शक, पाठक तथा विज्ञापन दातालाई धन्यवाद ज्ञापन गर्नुभएको छ । उहाँले इमान्दार खवरका पाठक,दर्शक तथा शुभेच्छुकबाट पाएको माया र सुझावको आधारमा अगाडि बढ्ने  बताउनु भयाे । डाेल्पामा शाखा कार्यालय स्थापना गर्ने र पत्रकारीता सम्वन्धी तालिम समेत सञ्चालन चाडैँ गर्ने याेजना रहेकाे सञ्चालक कुलालले जानकारी दिनुभयाे ।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

भर्खरै

वैशाखमा निर्वाचन नगरे पार्टीले ठूलो मूल्य चुकाउनुपर्छ ः गगन थापा

काठमाडौं,नेपाली काँग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले स्थानीय तहको निर्वाचन वैशाखमा नगर्ने कुरा अमान्य हुने बताएका छन् । सत्ता गठबन्धनले वैशाखमा स्थानीय तहको निर्वाचन नगर्ने संकेत...

१० अर्बको विकास ऋणपत्र बिक्री गर्दै राष्ट्र बैंक

काठमाडौँ, नेपाल राष्ट्र बैंकले १० अर्ब रुपैयाँको विकास ऋणपत्र बिक्री गर्ने भएको छ । यसका लागि बोलकबोलको सूचना सार्वजनिक भइसकेको छ । ‘विकास ऋणपत्र...

कर्मचारी समायोजन र लोकसेवा परीक्षाबारेका मुद्दाको सुनुवाइ पूर्ण इजलासमा

काठमाडाैँ, सर्वोच्च अदालतमा कर्मचारी समायोजन र लोकसेवा आयोगका परीक्षासँग सम्बन्धित २५ मुद्दाको सुनुवाइ सुरु भएको छ। सर्वोच्चका अनुसार ७ माघमा हेर्दाहेर्दैमा राखिएको मुद्दाको सुनुवाइ...

स्थानीय चुनाव असोजमा गर्ने गठबन्धनको तयारी

काठमाडाैँ,आवश्यक कानुन बनाएर आगामी असोजमा स्थानीय तहको निर्वाचन गर्ने गरी सत्तारुढ पाँचदलीय गठबन्धनले गृहकार्य सुरु गरेको छ । संविधानसँग बाझिएका कानुन संशोधन गर्ने र संविधानको...
- Advertisement -

यो पनि पढौँ

- Advertisement -
error: Content is protected !!