जुम्लामा वडाध्यक्ष सहितको समुहले सुरक्षामा खटिएका प्रहरीमाथि सांघातिक आक्रमण

काठमाडाैँ,जुम्लाको कनकासुन्दरी गाउँपालिकास्थित कनकासुन्दरी मन्दिरमा सुरक्षार्थ खटिएको प्रहरी टोलीमाथि सांघातिक आक्रमण भएको छ । सोही गाउँपालिका ५ का वडाध्यक्ष विर्खबहादुर खत्रीसहित उनका छोरा प्रेम खत्री र दानवबहादुर बोहरालगायत ११–१२ जनाको समूहले लड्कु गाउँमा आक्रमण गरेको हो ।

सांघातिक आक्रमणबाट घाइते भएका प्रहरी जवान कमलसिंह विष्टले भने, ‘कनकासुन्दरी मन्दिरमा कोरोना संक्रमणका वेला भिडभाड कम गर्न सुरक्षार्थ खटिएका थियौँ । सुरक्षार्थ ड्युटीमा खटिएर मन्दिरबाट फर्किने क्रममा आइतबार साँझ आक्रमण भयो ।’ उनले भने, ‘एक्कासि वडाध्यक्ष खत्रीसहितको ठूलो समूह आएर बर्दी लगाएका प्रहरीमाथि सीधै आक्रमण भयो । हामी प्रहरी दुई–चारजना प्रहरी मात्रै थियौँ ।’ उनले भने, ‘ठूलो समूहमा आएपछि हाम्रो के लाग्थ्यो र ! ढुंगामुडा र लाठीले पिट्नसम्म पिटे । बेहोस नहुन्जेलसम्म पिटेछन् ।

अस्पताल ल्याएको पनि थाहा भएन ।’ अस्पताल ल्याएको दुई घन्टापछि मात्र होस आएको उनले बताए । घाइते प्रहरी विष्टका अनुसार अहिले उनको कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान शिक्षण अस्पताल जुम्लामा उपचार भइरहेको छ । टाउकोमा पाँचवटा टाँका लगाइएको छ । छाती, नाक र दायाँ कुमको जोर्नीमा समेत गम्भीर चोट लागेको छ ।

घाइते विष्टले दोषीमाथि कानुनी कारबाहीको माग गरेका छन् । यो घटनालाई कुनै पनि राजनीतिक तवरले मिलापत्र नगर्न पनि आग्रह गरेका छन् । प्रहरी निरीक्षक देवराज भट्टराईका अनुसार अहिले दुईजना प्रेम भन्ने अंकित खत्री र दानबहादुर बोहरा प्रहरीको नियन्त्रणमा छन् । अन्य व्यक्तिको खोजीकार्य जारी छ ।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

भर्खरै

रोकिएन बलात्कारःदैनिक ७ बलात्कारका हुने गरेकाे तथ्य सार्वजनिक !

रुपक यात्री,काठमाडाैँ महात्तरीको बर्दिबासमा ६ वर्षीया बालिकाको बलात्कारपछि हत्या भएपछि आन्दोलन चर्कदै गएको छ । त्यसोत नेपालमा हेरक वर्ष बलात्कारका घटना बढिरहेका छन् भने चालु...

बिमा समिति र कम्पनीले कोरोना बिमासम्बन्धी निर्देशन पालना नगरेकाे भन्दैःअर्थ मन्त्रालय आक्रामक बन्दै, तीन दिनभित्र कोरोना बिमा दाबी भुक्तानी गर्न पुनः निर्देशन

नयाँ पत्रिका, गत १८ कात्तिकमा सात दिनभित्र कोरोना बिमाको दाबी भुक्तानी कार्यान्वयन गर्न दिएको निर्देशन बिमा समिति र कम्पनीहरूले पालना नगरेपछि अर्थ मन्त्रालयले तत्काल भुक्तानी...

रामचन्द्र पौडेलले भनेःकेपी ओली हत्या मुद्दामा जेल परेका हुन्, मजस्तो लोकतन्त्रका लागि होइन

रासस,प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली लोकतन्त्रका लागि नभई व्यक्ति हत्या मुद्दामा १४ वर्ष जेल बसेको बताएका...

मंसिर २२ मा नायिका श्वेता खड्का काे सँग गर्दैछिन् बिहे ?

काठमाडाैँ,नायिका श्वेता खड्का बैबाहिक जीवनमा बाँधिने भएकी छिन् । श्वेताले मंसिर २२ गते बिहे गर्ने पक्का भएको छ । बिहेका लागि निम्तो कार्ड समेत...
- Advertisement -

यो पनि पढौँ

- Advertisement -