नेपाल र बंगलादेशबीचको दोस्रो खेल बराबरीमा, ट्रफी घरेलु बंगलादेशलाई

काठमाडाैँ,नेपाल बंगलादेश दोस्रो मैत्रीपूर्ण खेल ः गोलरहित बराबरीमा टुङ्गियो
काठमाडौं, २ मंसिर । कोरोना महामारीबीच तय भएको अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रीपूर्ण खेलमा नेपालले बंगलादेशसँग बराबरी खेलेको छ । गएको शुक्रबार भएको पहिलो खेलमा नेपाल बंगलादेशसँग २(० ले पराजित भएको थियो । शुक्रबारको भन्दा सुधारिएको खेल प्रदर्शन गरेको नेपालले आज ०(० को बराबरीको नतिजा निकालेको छ । नेपालले बंगलादेशको पोलमा केहि उत्कृष्ट बलहरु प्रहार गरेपनि गोलमा परिणत भने हुन सकेको थिएन ।

खेलको सुरुवातमै तेज तामाङले लामो दूरीबाट सीधै प्रहार गरेको गोल बंगलादेशका गोलरक्षकले उत्कृष्ट बचाउ गरेका थिए । त्यसपछि दुवै टिमको उस्तै प्रदर्शन भइरहँदा नेपालले १९ औं मिनेटमा कप्तान भरतको स्थानमा नवयुग श्रेष्ठ मैदान प्रवेश गराएको थियो । त्यसपछि खेलको २३ औं मिनेटमा बंगलादेशका सुमन रेजाले उत्कृष्टा प्रहार गरेका थिए । त्यो बल पोलको बारमा ठोक्किएर बाहिरीएको थियो ।

त्यसपछि ३१ औं मिनेटमा बंगलादेशका सुमन रेजाले पनि उत्कृष्ठ प्रहार गरेका थिए । तर त्यो बल नेपालका गोल किपर किरण चेम्जोङले सहजै बचाउ गरेका थिए । त्यस्तै खेलको ३९ औं मिनेटमा बंगलादेशी कप्तान जमाल भुयाँको फ्रिकिकका क्रमा उत्कृष्ट प्रहार गरेपनि किरणले बचाएका थिए । त्यसपछि दोस्रो हाफमा नेपालले खेलाडी परिवर्तन गरेको थियो । तेज तामाङको स्थानमा पुजन उपरकोटी प्रवेश गरेका थिए ।

त्यसपछि नेपालले गोल गर्ने धेरै अवसर पाएपनि गोल गर्न भने सकेको थिएन । नेपालले ७१ औं मिनेटमा पनि दुई खेलाडी पररिवर्तन गरेको थियो । दर्शन र अन्जनको ठाउँमा सेसेहाङ आङदेम्बे र रवि पासवान मैदान प्रवेश गरेका थिए । त्यसपछि इन्ज्युरी समयको दोस्रो मिनेटमा नेपालले राम्र अवसर पाएको थियो । तर नवयुग श्रेष्ठले हेडमार्फत गरेको प्रहार पोलमा ठोक्किएर फर्किएको थियो । आज मैदानमा प्रवेश गरेका पुजन,
सेसेहाङ र छिरिङको राष्ट्रिय टोलीमा डेब्यु हो ।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

भर्खरै

क्रिकेटर सन्दीप लामिछानेलाई कोरोना संक्रमण

काठमाडाैँ,क्रिकेटर सन्दीप लामिछानेलाई कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको छ। शनिबार बिहान सन्दीपले आफूलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको जानकारी दिएका हुन्। सामाजिक सञ्जाल मार्फत् उनले यो...

रुकुम पश्चिममा जन्ती बोकेको जीप दुर्घटना, ४ जनाको मृत्यु

रुकुम पश्चिम,जन्ती बोकेको जीप कच्ची सडकमा दुर्घटना हुँदा रुकुम पश्चिम आठबीसकोट नगरपालिका–७ पोखरामा चार जनाको मृत्यु भएको छ। आठबीसकोट–२ घारीखोलाबाट जन्ती लिएर आठबीसकोट–८ दाँजेतर्फ जाँदै...

सोती घटनाका अभियुक्तलाइ १ लाख धरौटीमा छोड्न अदालतकाे आदेश

रुकुम पश्चिम,उच्च अदालत सुर्खेतले रुकुम पश्चिमको चौरजहारी नगरपालिका–८ सोतीमा नवराज विकसहित छ जनाको ज्यान जाने गरी भएको घटनाका अभियुक्तमध्येका पाँच जनासँग जनही रु एक÷एक...

१ करोडमा नागढुंगा-कलंकी सडकखण्डमा सिसी क्यामरा जडान

काठमाडाैँ,नागढुंगा-कलंकी सडकखण्ड अन्तर्गत जडान गरिएको सिसी क्यामरा प्रहरीलाई हस्तान्तरण गरिएको छ। चन्द्रागिरि नगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा जडान भएका उच्च प्रविधिका सिसी क्यामराको आज उद्घाटन गरी...
- Advertisement -

यो पनि पढौँ

- Advertisement -